Poznáte rozdiel medzi MRS a zabíjaním času?

Poznáte rozdiel medzi MRS a zabíjaním času?

Stačí málo aby ste namiesto zbytočného prerábania začali zarábať. Príjem v tomto prípade nie sú len EURÁ. Príjem môže predstavovať aj konkurenčná výhoda.

MRS teda – Multimediálny Reklamný Systém – sa dostáva do povedomia ako jednoduchý a lacný spôsob IN STORE reklamy. Je to doposiaľ najpoužívanejšia cesta ako osloviť zákazníka, ktorý už navštívil Vašu prevádzku. Všetky nové LCD už obsahujú koncovku kam sa dá pichnúť USB kľúč s fotkami či nejakým prezentačným videom. Skoršie verzie sú prepojené s DVD prehrávačom cez SCART kábel, ale to je už skôr historický kúsok. 🙂

MRS má niekoľko nevýhod ako sú pracnosť s výmenou USB kľúča a jeho prípadná  krádež. V prípade, že máte meniť obsah vo viacerých prevádzkach tak je to už priam sizyfovská práca. Kým skončíte, môžete začať odznova.

Najhoršia verzia MRS je klasický televízor pripojený na anténu na ktorom sa premieta JOJka, TA3ka či nebodaj Markíza.. V tomto prípade musíte podporiť tie správne organizácie správnymi poplatkami (SOZA, LITA, koncesie…)

Podľa mňa neexistuje žiadna prevádzka ktorá by nevedela využiť výhody ktoré jej ponúka nielen MRS ale hlavne MORS. Pri použití Image Creatoru dokážete vytvoriť obrázky podľa svojho gusta.

Veľmi jednoducho môžete premeniť Váš LCD na plnohodnotný reklamný systém – MORS.

Napíšte nám cez kontaktný formulár a my sa ozveme.